Kontakt os

Hvis du er nysgerrig på at høre nærmere om IPS-metoden, eller har brug for at vide hvordan du kommer i gang med IPS, så send os en besked. Vi vender hurtigt tilbage til dig.

Du er også velkommen til at give os et ring på tel. nr. 51 90 56 06. Vi er altid klar til at tage en uforpligtende snak om IPS, og metodens indhold og muligheder. Vi glæder os til at høre fra dig!

Kontaktoplysninger

Mail: kontakt@ipscenterdanmark.dk
Telefon: (+45) 51 90 56 06
CVR: 37319643

Besøg os her

Odin Havnepark
Lumbyvej 11
5000 Odense C

Praktisk info

Vi har kontor i Odense, men vores IPS-konsulenter er spredt udover hele landet.

Medarbejdere

Lars Olaf Nielsen

Direktør

Telefon: 51 90 56 06
Mail: lars@ipscenterdanmark.dk

Marlene Mohn Ishøi

Driftsdirektør

Telefon: 51 90 96 03
Mail: marlene@ipscenterdanmark.dk

Ulrik Lund-Sørensen

Udviklingschef

Telefon: 51 90 27 34
Mail: ulrik@ipscenterdanmark.dk

Lars Mazzarolli

Kommerciel konsulent

Telefon: 51 90 22 38
Mail: larsm@ipscenterdanmark.dk

Michael Søe

Underviser – IPS Academy

Telefon: 51 90 37 49
Mail: michaels@ipscenterdanmark.dk

Tania Cortes

Økonomiansvarlig

Telefon: 51 90 37 26
Mail: tania@ipscenterdanmark.dk

Helle Johansen

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 06 67
Mail: helle@ipscenterdanmark.dk

Morten Kelum

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 13 41
Mail: morten@ipscenterdanmark.dk

Ronny Højgaard Larsen

Udviklingskonsulent (IPS UNG)

Telefon: 51 90 25 71
Mail: ronny@ipscenterdanmark.dk

Inga Karin Endsleff

IPS-konsulent (IPS UNG)

Telefon: 52 15 14 95
Mail: inga@ipscenterdanmark.dk

August Bagge Petterson

IPS-konsulent (IPS UNG)

Telefon: 52 15 14 94
Mail: august@ipscenterdanmark.dk

Henriette Kaarsbo

Freelance

Telefon: 51 90 01 76
Mail: henrietteka@ipscenterdanmark.dk

Susanne Bech

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 28 85
Mail: susanne@ipscenterdanmark.dk

Trine Matthäi

Økonomiassistent

Telefon: 52 15 14 96
Mail: trine@ipscenterdanmark.dk

Eva Wearne

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 55 85
Mail: eva@ipscenterdanmark.dk

Helle Storm

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 52 53
Mail: heller@ipscenterdanmark.dk

Torben Wulff Hansen

IPS-konsulent (Din vej i job)

Telefon: 51 90 67 28
Mail: torben@ipscenterdanmark.dk

Kim Winblad Kristensen

IPS-konsulent

Telefon: 52 15 14 92
Mail: kim@ipscenterdanmark.dk

Thomas Fredsted

IPS-konsulent (IPS UNG)

Telefon: : 51 90 11 72
Mail: thomas@ipscenterdanmark.dk

Majbrit Kirkegaard

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 67 64
Mail: majbrit@ipscenterdanmark.dk