Skip til hovedindhold

Kontakt os her

IPSCenter Danmark - Odin Havnepark - Lumbyvej 11 - 5000 Odense C - tlf. 51 90 56 06 - info@ipscenterdanmark.dk

Lars Olaf Nielsen

Direktør

Telefon: 51 90 56 06
lars@ipscenterdanmark.dk

Trung Holm-Nguyen 

Chefkonsulent

Telefon: 51 90 01 79
trung@ipscenterdanmark.dk

 

Marlene Mohn Ishøi

Organisationschef

Telefon: 51 90 96 03
marlene@ipscenterdanmark.dk

 

Mohamad Kharram

IPS-integrationskonsulent

Telefon: 51 90 67 28
mohamad@ipscenterdanmark.dk

Michael Søe

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 37 49
michaels@ipscenterdanmark.dk

 

Helle Johansen

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 06 67
helle@ipscenterdanmark.dk

 

Iben Hjortshøj

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 25 71
iben@ipscenterdanmark.dk

 

 

 

Morten Kelum

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 13 41
morten@ipscenterdanmark.dk

Sisse Brandt

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 11 72
sissel@ipscenterdanmark.dk

Henriette Kaarsbo Andersen

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 01 76
henrietteka@ipscenterdanmark.dk

Tania Cortes

Administrativ medarbejder

Telefon: 51 90 37 26
tania@ipscenterdanmark.dk

Bettina Felov 

IPS-konsulent 

Telefon: 50 91 67 64
bettina@ipscenterdanmark.dk

 

Ulrik Lund-Sørensen  

Udviklingskonsulent 

Telefon: 
ulrik@ipscenterdanmark.dk

 

Cookies

Vi anvender cookies til at huske dine indstillinger og statistik. Denne information deles med tredjepart. Læs mere her

Back to top