IPSCenter Danmark - Odin Havnepark - Lumbyvej 11 - 5000 Odense C - tlf. 51 90 56 06 - info@ipscenterdanmark.dk


Lars Olaf Nielsen

Indehaver, kundeansvarlig & uddannelse

Telefon: 51 90 56 06
lars@ipscenterdanmark.dk

Marianne Pico

Driftsleder & uddannelse

Telefon: 51 90 67 64
marianne@ipscenterdanmark.dk

Gyda Otzen

IPS-konsulent, virksomheder & uddannelse

Telefon: 51 90 01 76
gyda@ipscenterdanmark.dk

Tania Cortes

Administrativ medarbejder

Telefon: 51 90 37 26
tania@ipscenterdanmark.dk


Michael Søe

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 37 49
michaels@ipscenterdanmark.dk

Mohamad Kharram

IPS-integrationskonsulent

Telefon: 51 90 67 28
mohamad@ipscenterdanmark.dk

Mona Jensen

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 27 34
mona@ipscenterdanmark.dk

Eva Wearne

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 55 85
eva@ipscenterdanmark.dk

Helle Johansen

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 06 67
helle@ipscenterdanmark.dk


Iben Hjortshøj

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 25 71
iben@ipscenterdanmark.dk


Abir Hamoud

IPS-integrationskonsulent

Telefon: 51 90 01 79
abir@ipscenterdanmark.dk


Lisbeth Olesen

IPS-konsulent

Telefon: 51 90 11 72
lisbeth@ipscenterdanmark.dk

Hold dig opdateret om IPS - klik her

Følg med i nyt om IPS og

IPSCenter Danmark

 

Luk